Коли слушний час запускати онлайн рекламу?

 Привіт усім! В першу чергу я адресую це привітання власникам малого бізнесу, що вагаються – чи йти їм зі своїми товарами чи послугами в інтернет? Насправді, заголовок теми має саркастичний підтекст, тому що саме зараз, коли кожного дня все більше і більше людей роблять покупки чи замовляють послуги через інтернет – найкращий час для розвитку свого бізнесу за допомогою онлайн інструментів. За даними різних статистичних підрахунків, ринок онлайн комерції в Україні росте на 30% щороку, тому вам обирати, чи встигнути зайняти свою нішу зараз, маючи скромний бюджет, чи штовхатись з лідерами ринку потім, витрачаючи великі кошти…

Лише уявіть: в США вартість переходу в пошуковій рекламі,  для юридичних компанії вартує від 100 доларів, вартість залучення одного клієнта доходить до 800 доларів (черга маркетингових дій по залученню лояльного клієнта, що згодом робить покупку), більше прикладів тут (рос).

Найдорожча ключова фраза в Google Adwords в США

Натомість вартість залучення потенційного клієнта в Україні ще досі є в межах 10 грн, хоча з кожним роком (незважаючи на важкі часи) ця цифра зростає. Тому, саме вам обирати за яку вартість вам потрібен клієнт – за 50 центів чи за 50 доларів! 🙂

Я в свою чергу поставив собі за мету створити серію якісних матеріалів, щоб ви самостійно розібрались в тонкощах онлайн-реклами, змогли вірно налаштовувати рекламу в пошуковику Google, соцмережі Facebook та на інших (ефективних у вашій ніші) платформах, грамотно аналізувати її і досягати запланованих результатів!

Якщо ця стаття “зачепила” вас, і ви задумались над моїми словами, то вона досягнула своєї мети. Буду вдячний, за її репост у соцмережах чи месенджерах… Також рекомендую підписатись на наші матеріали і отримувати корисний і практичний контент двічі чи тричі на тиждень. До зустрічі!

Микола Рябоконь
Грудень 19, 2018

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

0 Поділись
Tвітнути
Поділитися
Pin
Поділитися
+1